אודות אוטו שי - ליסינג פרטי

קבוצת אוטו שי הוקמה בשנת 1997 על ידי שי עזריה, אשר ראה בחזונו חברה שמספקת ללקוחותיה שירות מקיף בכל נושא הקשר לעולם הרכב. היום, יותר מ-20 שנים לאחר מכן, לקוחות אוטו שי נהנים משירותי השכרת רכב בארץ ובחו"ל, מגוון מסלולי ליסינג ומימון מכירת רכב ועוד. בנוסף לאלו, מחזיקה הקבוצה במרכז שירות מורשה של חברת סובארו.

הדגש בקבוצה מושם על איכות השירות שניתן ללקוחות, על היחס האישי ועל הענקת הפתרונות המתאימים לכל מטרה ולכל ייעוד. אנו רואים בעניין זה ערך עליון, חשוב ממש כמו הרובד המקצועי ורמת המקצועיות של כל אחד מאנשינו.

אנו רואים בכל לקוח חלק ממשפחת אוטו שי הגדלה ומתרחבת מידי יום ומאמינים שזו הסיבה המרכזית להצלחתנו בענף הרכב.

דאגה אישית לכל לקוח וניהול מערכת יחסים עסקית בגובה העיניים, הם שמעניקים לחברה את הכוח והיכולת להצליח. לצד אלו, נהנה הלקוח מהניסיון העצום בשוק הרכב ומהידע הרב שנצבר במהלך השנים בקבוצה.

שיטוט קצר בין דפי האתר יאפשר לך להבין מה מציעה הקבוצה ללקוחותיה ולבחור בשירות שמתאים לך. תוכל להשאיר את פרטיך בטופס המתאים ואנו ניצור עמך קשר במהירות.

אנו מתחייבים להעניק ללקוח שירות ותמיכה מלאים, על ידי ניצול מקסימלי של מלוא הידע, המשאבים והניסיון אשר עומדים לרשותינו ונעשה ככל שביכולתנו כדי להבטיח עבור כל לקוח את הפתרון הטוב ביותר האפשרי, תוך כדי התאמה מלאה של המוצר לצרכיו. בכך, נוכל להבטיח כי בכל פנייה יזכה הלקוח לשירות ולפתרון המתאים לו ביותר.

הצטרפו עוד היום ללקוחות הרבים של אוטו שי, אשר נהנים משלל הטבות ויתרונות ייחודיים.

חברת אוטו שי – חברה קטנה, שירות גדול.

Scroll to Top